23 grudnia 2020
Sukces Defra na targach Warsaw Home

Modułowe meble, funkcjonalne aranżacje, inspirujące stoisko – tak na targach Warsaw Home zaprezentowała się mara Defra. Towarzyszyła jej nowa na polskim rynku marka Ø NAS. Zobacz relację z tego wydarzenia!

Guadix- subtelny minimalizm

Kolekcja Guadix marki Defra to idealna propozycja dla wielbicieli minimalizmu i nowoczesności. Swoją elegancję zawdzięcza charakterystycznym frezowanym frontom, które pełnią rolę uchwytów nie zaburzając formy mebli. Dopełnieniem jest zastosowanie matowego wykończenia idealnie komponującego się z meblami, które w całości tworzy niepowtarzalny efekt.

Co wyróżnia kolekcję?

Szafki łazienkowe Guadix to jakość w każdym detalu. Fronty oraz korpusy szafek zostały wykonane z trwałej płyty MDF, frezowanej pod kątem 45 stopni dodając tym samym niezwykłego charakteru. Meble Guadix dostępne są trzech kolorach: niebanalnym burgundzie, w tradycyjnej bieli oraz w uniwersalnym graficie. Dodatkowym atutem jest odporny na promieniowanie lakier UV. Wewnątrz mebli również zadbano o detale. Estetyczne szklane półki z możliwością regulacji idealnie komponują się z grafitowym wnętrzem szafki.

Projektanci nie zapomnieli również o eleganckim wykończeniu wnętrza.Komfort korzystania z mebli podnosi zastosowana w nich smukła prowadnica DefraSlim z pełnym wysuwem, pozwalająca na komfortowy dostęp do najgłębszych przestrzeni szuflad. Zastosowany system SoftClose zapewnia ciche i łagodne domykanie drzwi i szuflad. Szafki pod umywalkę wyposażono w praktyczny organizer DefraIn pozwalający dobrze wykorzystać przestrzeń szuflad utrzymując ład i porządek wśród akcesoriów łazienkowych i kosmetyków.Kolekcja Guadix marki Defra to idealnie wypełnienie nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Swoim minimalizmem, charakterystycznym frezowaniem oraz doborem kolorystyki intryguje i ciekawi każdego, kto docenia prostotę w minimalistycznych detalach.