kolekcje

NOWOŚCI

kolekcje DEFRA

nasze

KOLEKCJE

Poznaj wyjątkowe kolekcje mebli łazienkowych marki Defra. Zainspiruj się dobrym, polskim wzornictwem i niebanalnymi wnętrzami, zaaranżowanymi zgodnie z najnowszymi trendami.

Meble marki Defra to połączenie wyjątkowego, oszczędnego stylu, precyzji i jakości wykonania.

3

kolekcja

COMO

Less is more

Mniej znaczy więcej! Tak jest również w przypadku tej kolekcji. Oszczędność formy, elegancja i frezowane krawędzie frontów – każdy z elementów odgrywa znaczącą rolę w wyglądzie ostatecznej bryły. COMO nie można odmówić także funkcjonalności.

kolekcja

FLOU

Łazienka niebanalna

Funkcjonalność i niekwestionowany urok tej kolekcji mebli, to nie wszystkie jej zalety. Stonowana kolorystyka, możliwość łączenia ze sobą kilku szafek, dają ogromne możliwości stworzenia zachwycającego wnętrza.

kolekcja

FONTE

Skandynawska prostota

Kolekcja inspirowana Skandynawią, ale w nieco bardziej eleganckiej odsłonie. Cechą charakterystyczną FONTE są listwowe uchwyty zlicowane z krawędzią frontów, nadające kolekcji absolutnie wyjątkowy charakter.

kolekcja

GRANADA

Rzetelna symetria

Relingowe uchwyty w kilku kolorach, subtelna kolorystyka mebli i wszechobecna geometria, która wychodzi na pierwszy plan. Tak wygląda nowoczesna łazienka.

kolekcja

GUADIX

Ikona stylu

Niewidoczne uchwyty, matowe wykończenie, niczym niezaburzona, minimalistyczna forma. To GUADIX w najczystszej postaci. Dzięki oszczędnej stylistyce, wysublimowanej elegancji i nieoczywistej palecie kolorów, ta kolekcja mebli zasługuje na wyjątkową uwagę.

kolekcja

MURCIA

Z nutką finezji

MURCIA to kolekcja niezwykle lekka i finezyjna, która niemalże płynie niesiona przez wody dobrego designu. A wszystko to dzięki precyzyjnemu frezowaniu tworzącemu efekt fali, która jednocześnie pełni funkcję uchwytu. Polecamy ją nie tylko indywidualistom.

kolekcja

OLEX

Klasycznie i modnie

W kolekcji OLEX połyski bieli i czerni mebli idealnie łączą się z czterema wyjątkowymi kolorami uchwytów. To dzięki nim, możesz całkowicie odmienić styl swojej łazienki.

kolekcja

OP-ARTY

Inspired by the 60’s

Unikatowa, inspirowana latami sześć dziesiątymi, kolekcja OP-ARTY przykuwa uwagę głębokim, ciepłym dekorem z wyrazistym rysunkiem słojów. Charakterystycznym akcentem są nóżki, które dodają uroku.

kolekcja

POINT

W punkt!

Kolekcja POINT została zaprojektowana z myślą o bardzo małych przestrzeniach. Funkcjonalne urządzenie długiej i wąskiej, albo wręcz mikroskopijnej łazienki będzie już możliwe i to bez żadnych kompromisów.

kolekcja

SENSO

Sensualny minimalizm

Z jednej strony oszczędne w formie, z drugiej zaskakujące. Minimalistyczne meble SENSO nadadzą wyjątkowości każdej nowoczesnej łazience.

kolekcja

TRENTO

W uniwersalnym stylu

Kolekcja TRENTO łączy kubiczną formę z delikatnymi, smukłymi uchwytami. Uniwersalizm tych mebli sprawi, że będzie go można swobodnie połączyć z każdą stylistyką wnętrza.

znajdź

MEBLE DLA SIEBIE

kolekcja
typ produktu
kolekcja modułowa
grupa modułowa
szerokość
kolor uchwytu
typ szafki
nóżki
szerokość umywalki
materiał umywalki
rodzaj umywalki
styl

Sprawdź

gdzie znajdziesz nasze kolekcje

   Kontakt

   Jeśli masz pytanie dotyczące naszej oferty, lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu!

   New Field

   5 + 4 =

   DEFTRANS Sp. z o.o.
   Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
   56-300 Milicz

   +48 71 38 40 486